Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
DOKTORANT SGH
Polski : Informacje dla doktorantów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski

Stypendia naukowe „Grant Rektorski”

Uprzejmie informujemy, że na grudniowym posiedzeniu Senat SGH przyjął przedstawiony przez Jego Magnificencję Rektora SGH „Regulamin własnego funduszu stypendialnego SGH”, który przewiduje nowy rodzaj stypendiów – „Grant Rektorski” – dla nauczycieli akademickich i doktorantów, m.in. za publikację artykułów w wysoko punktowanych czasopismach, wydawanie monografii oraz pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania badań.

więcej

Studentka SGH laureatką konkursu Summer CAMPaign at Novarti

Martyna Fira, studentka II roku studiów magisterskich na kierunku e-biznes, zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na kampanię edukacyjną zachęcającą Polaków do regularnego badania krwi.

więcej

Wigilia bez Ganic online

Projekt Wigilii bez Granic Online jest kolejną wersją Wigilii bez Granic, która jest realizowana przez Instytut Myśli Schumana od kilku lat. Polega również na budowaniu relacji między Polakami a cudzoziemcami studiującymi lub pracującymi w Polsce.

więcej

Doktoranci SGH wyróżnieni w konkursie prezesa NBP

Wyróżnienie i nagrody otrzymali: dr Maciej Albinowski za pracę „System płatniczy a pośrednictwo finansowe: czy depozyty bieżące to odpowiednie źródło finansowania ryzykownych aktywów” napisaną pod kierunkiem naukowym dr. hab. Andrzeja Rzońcy, prof. SGH oraz dr Anna Kozłowska za pracę „Wspieranie stabilności finansowej za pomocą antycyklicznych rozwiązań w regulacjach bankowych”, obronioną w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH napisaną pod kierunkiem naukowym prof. dr hab. Małgorzaty Iwanicz-Drozdowskiej.

więcej

Projekty dr. Jakuba Zawieski z dofinansowaniem NCBR

Dwa projekty realizowane przez dra Jakuba Zawieskę z Instytutu Infrastruktury Transportu i Mobilności KZiF otrzymały dofiansowanie w konkursie IdeaLab, ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

więcej

 

 Wsparcie dydaktyki

 
 

 Usługi dla doktorantów

 
 

 Kariera

 
 
 

 Samorząd Doktorantów

 
 

 Administracyjne wsparcie doktorantów którzy rozpoczęli studia przed 1.10.2019

 
​Dział Organizacji Dydaktyki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
budynek G pok. 37

dod@sgh.waw.pl​
tel.: +48 22 564 98 64, +48 22 564 92 10
 

 Przydatne linki

 
 
 

 Wydarzenia

 

260x90_android2c-01.png 

Obronnośc i bezpieczeństwo