Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
DOKTORANT SGH
Akademia 16 + : Akademia 16+ – Samorząd Doktorantów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Akademia 16 +
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Kosz > Akademia 16 +
 

 Akademia 16+

 
A16_ok1 copy.jpgAkademia 16+ to inicjatywa edukacyjna, przeznaczona dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Łączy w sobie pasje naukowe i dydaktyczne doktorantów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest to oferta nieodpłatnych zajęć dydaktycznych prowadzonych przez doktorantów przeznaczonych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych każdego typu – a zatem szkół zawodowych, techników oraz liceów. Akademia 16+ ma podwójnie młodzieżowy charakter. Zajęcia prowadzą osoby, które często dopiero co ukończyły studia dla osób, które wkrótce rozpoczną studia albo pracę zawodową.  

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest uczelnią, która łączy wiedzę teoretyczną z praktyką, umożliwiającą znalezienie ciekawej pracy. W ofercie Akademii 16+ są zatem zajęcia poszerzające wiedzę oraz horyzonty, jak i takie, które nastawione są na rozwój umiejętności praktycznych. Zajęcia mogą być realizowane w ramach konkretnych przedmiotów szkolnych, jak również jako zajęcia pozalekcyjne a w ofercie znaleźć można także zajęcia z ekonomii, zarządzania, marketingu, stosunków międzynarodowych, a także socjologii, kulturoznawstwa, czy psychologii. 

Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą naszych zajęć dydaktycznych!

Akademia 16+ jest wspólną inicjatywą Kolegium Ekonomiczno-Społecznego oraz Samorządu Doktorantów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.   

Biuro projektu mieści się w Instytucie Filozofii, Socjologii i Socjologii Ekonomicznej w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.

Koordynatorem projektu jest dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska, prof. SGH.
 

Zespół Akademii 16+: dr hab. Katarzyna Górak-Sosnowska, prof. SGH; mgr Marta Kijuk, mgr Beata Bołoz.

Kontakt: 
Akademia 16+
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Wiśniowa 41, pokój 42
02-520 Warszawa